KONST / Litografier / Färglitografi 12868660
nr 1286 8660
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/200. Motivet: 13x16 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 4 november 2019
kl 21:01:40
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse